Престиж-Авто

Товариство з обмеженою відповідальністю „Престиж-Авто” працює в автобізнесі  більше десяти років та впевнено займає одне з провідних  місць на ринку автопослуг.

Компанія „Престиж-Авто” є офіційним дилером  марки Volkswagen у Західному регіоні України та представляє на ринку України високоякісний продукт концерну Volkswagen AG.

„Престиж-Авто” перший в Хмельницькому концептуальний автоцентр, який відповідає європейським стандартам та вимогам, як щодо будівлі автосалону, так і щодо рівня технічного оснащення.

„Престиж-Авто” пропонує до вашої уваги широкий модельний ряд легкових та комерційних автомобілів Volkswagen. Кожен клиєнт має можливість самостійно обрати  модель та комплектацію за своїм бажанням, можливістю та потребам.

З 2008 року партнером компанії стала найбільша фінансова група Західної Європи — це компанія Порше Фінанс Груп. Це дало можливість пропонувати клієнтам нові та більш досконалі фінансові продукти: фінансовий та оперативний лізинг, за найнижчою відсотковою ставкою та надійний кредит. Налагоджена співпраця з найбільшими та стабільними банками  міста також полегшує можливість придбання бажаного Volkswagen.

Автосалон “Престиж-Авто “  це не лише шоу-руми з новенькими автомобілями, це і великий сервіс, обладнаний найновішою комп’ютерною діагностикою та всіма необхідними  сучасними підйомниками, рихтувально-малярний цех та мийка.

Всі клієнти мають можливість одержати кваліфікований гарантійний та післягарантійний сервіс для своїх автомобілів, компанія гарантує якість послуг, адже персонал компанії пройшов багаторівневу підготовку не лише в Україні, а і за кордоном.

Фірмовий сервіс VW –  це висококваліфіковані працівники та  можливість отримати повний перелік послуг по обслуговуванню та діагностиці автомобілів Volkswagen Group.

Найширший склад запасних частин та аксесуарів, дає змогу ремонтувати автомобіль без затримок та додаткових затрат з боку клієнта.

„Престиж-Авто” – це не лише європейський рівень обслуговування, професіональний інструментарій, кваліфіковані працівники, але перш за все  — це турбота та увага до клієнта.

Ми раді вітати Вас в нашому автосалоні за адресою : м. Хмельницький, вул. Прибузька, 48/2, або надати усю необхідну інформацію за телефоном ( 0382) 702-200.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *