Особливості покупки державної землі

На даний момент дуже тьмяно бачиться можливість придбати ту землю, яка ще недавно належала якимось державним структурам. Однак поступово знаходяться рішення, що можуть мати принципово важливе значення для всієї цієї галузі. Незважаючи на той факт, що на даний момент ще немає вже готового механізму, який введений в дію, однак дуже скоро він все ж з’явиться. Це дозволить кожному підприємцю вести торги і купувати замело яка ще недавно була недоступною. Давайте більш детально розглянемо це питання і поговоримо про ті зміни, які повинні статися найближчим часом.

Проблеми з покупкою державної землі

Кожен підприємець, який стикався з необхідністю чи бажанням придбати державну землю, в обов’язковому порядку натикався на стіну проблем. Так було завжди і багато хто вже встигли навіть звикнути до такого роду проблем. Проте, назвати цю ситуацію нормальною не можна, так що час від часу питання про вдосконалення механізмів все ж піднімався. Але варто відзначити, що частіше за все на нього реагували досить-таки мляво і просто відкладали на потім. Так і відбувалося тривалий час.

Причиною тому послужив швидше за все той факт, що чиновникам вигідно було максимально ускладнити процес покупки державної землі, яка теоретично могла б бути ефективно використана різними приватними компаніями. Звичайно, у вас все ж був шанс купити землю, однак для цього швидше за все потрібно було б дати хабар і чимало доплатити відповідному чиновнику. Так як процес продажу землі за старою схемою приносив державним діячам чимало доходу, то вирішення цього питання відтягували як могли. На даний момент вже немає сенсу тягнути, адже механізми вже розроботаний і можна просто його задіяти, щоб повністю змінити цю нішу.

Як вплинути на процес продажу державної землі

Змінити систему найпростіше тими методами, які будуть максимально прозорими. Через цей майданчик sale.uub.com.ua кожен підприємець має можливість вести бізнес з великими державними організаціями. При цьому, такий підхід дає можливість розраховувати на те, що всі операції будуть проходити відкрито. Отже, державна організація завжди може працювати з різними приватними компаніями, які зможуть надати їй певні послуги або товари. Такий підхід дуже сильно вплинув на сферу державних закупівель та з часом державні організації навіть отримали пряме зобов’язання працювати саме за такою схемою.

Ту ж саму систему цілком можна застосувати і до сектору купівлі та продажу державної землі. Через портал Прозорро це все можна вибудувати досить-таки просто і відкрито. Отже, у кожного підприємця буде можливість домогтися максимального результату, так як купувати державну землю стане набагато простіше ніж раніше. Якщо вам така необхідність знайома, але з роботою самого порталу ви поки не стикалися, то можна почитати цю статтю sale.uub.com.ua/filter/land-parcel. Також на сайті є маса іншої корисної інформації, яка зможе відкрити вам очі на багато речей.

Сфера покупки і продажу державної землі це досить-таки складне питання. Його реалізація завжди займала певний час, так що і в цей раз все не склалося так швидко, як того хотілося. Однак дуже скоро державні структури все ж зможуть реалізувати процес через електронні аукціони, що в підсумку дасть можливість кожному підприємству, незалежно від його розмірів і можливостей, отримати непогану ділянку державної землі. Електронні аукціони в цьому і правда дуже сильно допоможуть. Так що варто заздалегідь до цього підготуватися і приділити деякий час вивченню матеріалів, які стосуються роботи на порталі Прозорро.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *